Розробка дизайну

Індивідуальний дизайн сайту

— величезна перевагу, коли ти серед великої конкуренції.

Перше, що помічає відвідувач, коли перший раз заходить на ресурс – це дизайн сайту. Успіх проекту залежить від веб-дизайну на 50%, адже він дозволяє виділятися серед конкурентів, привертати увагу відвідувачів і візуально запам’ятовується, створивши яскравий слід у пам’ яті.

Найчастіше, відвідувачі запам ‘ятовують саме стиль, колірну гаму і розташування елементів на сторінках. У зв ‘язку з цим, потрібно постаратися щоб креативний веб дизайн сайту був цікавіше, ніж у конкурентів, адже від цього залежать ваші продажі.

Задумайтесь, якщо ви хочете відкрити довгостроковий проект, розробка веб дизайну – це найважливіший етап, якому потрібно приділити чимало часу.

Дизайн веб-сайтів можна порівняти з реальним магазином. Хтось виставляє товари на вітрини, без будь-яких правил, не враховуючи категорії і призначення товарів, а інші підходять до цього з великою відповідальністю, розкладають все по поличках, прикрашають все навколо і враховують переваги покупців, що б вони могли знайти те, по що прийшли, що б було менше труднощів при виборі потрібного товару і, звичайно ж, зручно було купити.


Зробіть зі свого маленького бізнесу – бренд!

 

2
icreative.com.ua_maxima-stone_portfolio_preview

Maxima-stone

icreative.com.ua_krauz_preview

Ведуча Юлія Крауз

icreative.com.ua_portfolio_phoenix_preview

Phoenix

icreative.com.ua_namomente_preview-1

Namomente

icreative.com.ua_black_mask_preview_4-min

Black mask

icreative.com.ua_pufik.net_preview-min-min

Pufik

We use "cookies" to analyze the our consumers' preferences and provide a better service. We also share information about your usage of our website with analytics partners. Please, click "Accept" to consent to the use of cookies.