Створення дизайну

Створення дизайну

Ми створюємо те, що буде приносити вам прибуток! Дизайн будь-якого веб-сайту дуже важливий. Він ідентифікує вас, вашу компанію або підприємство. Відрізняє від решти. Завдяки своєму досвіду і знанням, наша команда втілить вашу мрію і ідею в життя. Ми пропонуємо послуги зі створення дизайну, фірмового стилю. Головне в нашій роботі - це індивідуальний підхід. Стильний дизайн, розроблений за вашим замовленням "під кожного клієнта", затримає потенційного замовника на вашому веб-сайті. Шаблони та конструктори дизайну зараз не популярні. В тренді - індивідуалізм і фірмовий стиль. Гарний дизайн підвищує імідж свого володаря і збільшує відвідуваність сайту. Вкладаючи в дизайн, ви інвестуєте в свою майбутній прибуток.

Розробка логотипу

Розробка логотипу

Ми створюємо те, що привертає увагу! Впізнаваність, індивідуальність, мінімалізм і можливість передати суть - все це об 'єднано в логотипі. Логотип - це обличчя будь-якої компанії, магазину або бренду. Ми надаємо послуги з розробки логотипів. Чому ми? Все дуже просто. Логотип - це ідея, яку потрібно вміти подати яскраво. А ми вміємо робити креативний і цікавий продукт. Перш, ніж приступити до роботи з розробки логотипу, ми вивчаємо плюси і мінуси компанії. Кожен крок узгоджується: від колірної гами до графічного зображення. Створюється кілька варіантів, щоб замовник міг вибрати той, який найбільше пасує. Розробка логотипів - це перша цеглина в фундаменті вашого успішного бізнесу.

Просування сайту

Просування сайту

Ми змушуємо працювати те, що не приносило результат! В нашій команді фахівці з просування сайтів. Ми беремо проект, який не приносить дохід і змушуємо його працювати. Перш, ніж приступити до роботи, ми вивчаємо сайт замовника, проводимо його аудит, розкладаємо все по поличках. Для нас важливо не імітувати роботу, а зробити так, щоб наш клієнт залишився задоволений результатом. Оптимізація сайтів і просування їх в пошукових системах - це мистецтво, яке потребує філігранного підходу. Для досягнення результату ми використовуємо тільки білі методи просування. Наші замовники витрачають мінімум ресурсів та часу, а в результаті отримують максимальний результат. Ми надаємо послуги з розкручування та оптимізації сайтів в інтернеті.

Реклама в Adwords і Директ

Реклама в Adwords і Директ

Ми зробимо так, що ваші продажі зростуть! Контекстна реклама - це можливість збільшити продажі через інтернет - ресурси. Вам не потрібно витрачати час і довго чекати результатів. Ми все зробимо за вас. У нас підібрана команда фахівців, результатом роботи яких стануть збільшення продажів вже цього місяця! Контекстна реклама дозволяє залучати на ваш сайт цільові групи, зацікавлених відвідувачів. Замовити контекстну рекламу у пошукових системах дуже легко. Просто звернутися до професіоналів.

Підтримка сайтів

Підтримка сайтів

Ми допоможемо вашому сайту там, де решта безсилі! Будь-який сайт потребує підтримки. Кваліфікованої і професійної. Команда WEB Studio iCreative надає послуги технічної підтримки сайтів. Веб-сайти, при всій своїй простоті, - це найскладніші механізми, побудовані з використанням сукупності різних технологій. Ми надаємо повний контроль за роботою таких ресурсів. Наші фахівці готові оперативно виправляти помилки, що впливають на коректність його роботи. Також надаємо послуги з відновлення сайтів після збоїв і Dos атак.

Хостинг сайтів

Хостинг сайтів

Ми захистимо Вашу інформацію на нашому хостингу! WEB Studio iCreative надає послуги якісного хостингу для вашого сайту. Інформація, яку ви розміщуєте, буде захищена. Щодня проводяться бекапи (копіювання) вашого сайту. Така процедура дозволяє зберегти інформацію і після збоїв, які можуть виникнути в процесі роботи, відновити сайт. Ми розміщуємо інформацію на захищених серверах за межами країни. Тому вам нема про що турбуватися. На прохання клієнта ми можемо розмістити сайт на різних континентах.

We use "cookies" to analyze the our consumers' preferences and provide a better service. We also share information about your usage of our website with analytics partners. Please, click "Accept" to consent to the use of cookies.