Реклама в Adwords і Директ

Замовити Контекстну рекламу

Контекстная реклама – це можливість збільшити в рази відвідуваність вашого ресурсу. За допомогою такого виду реклами ви перебуватимете у ТОП-3 пошукових систем відразу ж без тривалого просування, але, коли кабінет буде з мінімальним балансом коштів – ви опуститися на той рівень з якого піднялися. Що б такого не сталося, треба робити ведення рекламної компанії разом з SEO просуванням. Вигода в тому, що разом з просуванням, реклама надає ресурсу потрібний рівень рейтингу. У майбутньому, навіть коли реклама закінчиться, ваш товар або послугу можна буде знайти, задавши відповідні критерії в пошуковику. Система в мить видасть вам результат з вашим ресурсом. Контекстна реклама сама по собі дозволяє працювати саме з вашою цільовою групою покупців, обмежити від непотрібних переходів і порожніх дзвінків. Якщо людина зайшла на сайт, то вона дійсно хоче щось придбати. Ми змусимо потенційного покупця зайти до вас на сайт, а ось покупка буде залежати саме він самого сайту. Тому важливо перед запуском реклами привести сайт в порядок, щоб скласти правильне перше враження на вашого покупця, від якого ви так залежите. Є так само спеціальні інструменти за допомогою яких налаштовується рекламна компанія. Ви і самі зможете її налаштувати, але якщо ви щось зробите неправильно, то можна зробити тільки гірше і витратити гроші в роботу з порожньою базою. Ефективність і результат досягаються грамотним розміщенням ключових слів в групах ваших оголошень. Розміщуються вони після збору семантичного ядра. Наші спеціалісти виконають всі підготовчі роботи, проникнуть у проект і нададуть вам налаштований акаунт, який буде повністю готовий до роботи. Ви можете далі вести РК самостійно, а можете скористатися нашими послугами, ми з радістю вам допоможемо.


Замовляйте налаштування рекламної компанії в Яндекс Директ і Google Adwords у професіоналів і будьте впевнені в результаті.

2
We use "cookies" to analyze the our consumers' preferences and provide a better service. We also share information about your usage of our website with analytics partners. Please, click "Accept" to consent to the use of cookies.