LandingPage

Landing Page

Ми розробимо для вас інструмент для ефективних продажів! Наша команда створює landing page - ідеальну цільову сторінку, яка підніме ваші продажі на 20-30%. Це не просто сайт, а повноцінний інструмент для продажів. Наша фішка - це індивідуальний авторський дизайн сайту та професійний підхід до кожному замовника. Додатково можна замовити керування вмістом, управління продажами сайту, якщо у вас є продукція. Розробка цільової сторінки що продає - це майбутнє вашої інтернет-бізнесу.

Сайт візитка

Сайт візитка

Сайт візитка ефективно представить вас в Інтернеті. Ми розробимо для вашої компанії унікальний сайт - візитку, аналогів якому ви ніде не зустрінете. Замовивши в нашій веб-студії такий сайт, ви в кінцевому підсумку отримаєте ефективний рекламний інструмент для просування свого товару. В майбутньому, коли ваша компанія розростеться, ви зможете перетворити свій сайт - візитку в корпоративний сайт. При цьому ресурс буде працювати як і раніше стабільно і ефективно. Ми використовуємо авторський підхід і сучасні технології, результатом нашої роботи ви залишитесь задоволені. Сайт візитка, створений нашими фахівцями, - стане для вас основним рекламним інструментом у вашому бізнесі.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт

Ми створюємо корпоративні сайти, які залучають клієнтів! Наша команда створить для вас корпоративний сайт, який стане запорукою успішного просування вашого бізнесу на просторах Інтернету. Ми працюємо з кожним замовником індивідуально. У нас достатньо досвіду і велике портфоліо робіт. Корпоративний сайт – це можливість не лише представити вашу компанію в позитивному світлі, але й залучити нових клієнтів. Ви зможете не тільки розповісти потенційному покупцеві про себе, історії свого підприємства, але і показати свій товар або послуги, які він надає.

Сайт каталог

Сайт каталог

Ваша продукція буде впізнаваною в Інтернеті. З сайтом каталогом ви збільшите свої продажі в кілька разів. Сайт каталог це щось середні між інтернет-магазином і сайтом компанією. Єдина різниця в тому, що на ньому немає можливості купити товар, поклавши його в корзину і оплативши через систему банкінгу. Сайт каталог - це сайт, на якому представлена вся продукція компанії в зручному для всіх потенційних клієнтів вигляді. Наша веб-студія створить для вас унікальний і неповторний сайт каталог з прайсом вашої продукції.

Інтернет магазин

Інтернет магазин

Ми допоможемо вам розвинути свій бізнес за допомогою унікального інтернет-магазину! Наша команда створить для вас інтернет-магазин будь-якої складності. Ми маємо досить великий досвід у цій сфері. Серед наших переваг - це вміння сформулювати чітку систему того, як зробити ваш бізнес в мережі успішним. Сьогодні інтернет-магазин відкриває перед вами необмежені можливості розвитку бізнесу. Ми робимо не тільки якісну обкладинку із застосуванням авторського дизайну, а також наповнюємо товаром, змістом і підтримкою. Якісно створений Інтернет магазин - відмінний спосіб збільшити продажі!

Унікальний сайт

Унікальний сайт

Мы создаем то, что в будущем превратиться в солидную инвестицию. Уникальный сайт – это возможность не только заявить о себе в интернете, но и создать положительный имидж для вашего предприятия. Наша команда специализируется на создании неповторимых уникальных сайтов с авторским дизайном. Сайты, которые разрабатывают наши специалисты, создаются на современных системах управления. Они легки в эксплуатации. При создании уникального сайта используются Фреймворки, которые позволяют корректно просматривать ваш сайт с различных мобильных устройств: телефонов, планшетов и прочее.

We use "cookies" to analyze the our consumers' preferences and provide a better service. We also share information about your usage of our website with analytics partners. Please, click "Accept" to consent to the use of cookies.