Підтримка сайтів

Підтримка та обслуговування сайту

Ми надаємо послуги з технічної підтримки та обслуговування веб-сайтів. Підтримка та обслуговування сайту необхідна для збереження досягнутих позицій і працездатності ресурсу, а також для збільшення відвідуваності. Крім цього, важливу роль відіграє розвиток і збільшення конверсії. Наші фахівці готові допомогти вам у цьому. Конверсія – це збільшення відвідуваності з подальшими діями відвідувачів, які закінчуються замовленням послуг або придбанням товару. В такому випадку обслуговування сайту передбачає як поліпшення дизайну, наповнення контентом, так і технічний моніторинг сторінок, щоб вони справно працювали. Підтримка сайту – це в першу чергу контроль за стабільністю функціонування сайту, забезпечуючи його від зломів і збоїв. Наші фахівці можуть підключати нові модулі, додавати розділи і сторінки на сайт, а також розробляти банери, графічні елементи та інші візуальні матеріали. Наповнення сайту контентом теж важлива функція обслуговування сайту. Щоб ресурс не здавався “замороженим”, його постійно потрібно заповнювати новими статтями, фото та відеоматеріалами. Тому необхідно коригувати та доповнювати існуючий на сайті контент, а інакше може скластися враження, що проектом ніхто не займається.


Ви готові замовити обслуговування та підтримку вашого сайту? Ми готові надати вам максимально розширений спектр послуг в даному напрямку, замовляйте.

2
We use "cookies" to analyze the our consumers' preferences and provide a better service. We also share information about your usage of our website with analytics partners. Please, click "Accept" to consent to the use of cookies.